Deelnemers aan 80ste Tour de France

LE-PUY-DU-FOU, 3 JULI. De voorlopige deelnemerslijst voor de 80ste Ronde van Frankrijk is als volgt:

BANESTO (ploegleider Echevarri)

1. Miguel Indurain (Spa) 2. Marino Alonso (Spa) 3. Jean-Francois Bernard (Fra) 4. Pedro Delgado (Spa) 5. Aitor Garmendia (Spa) 6. Julian Gorospe (Spa) 7. Prudencio Indurain (Spa) 8. Gerard Rué (Fra) 9. Jose Uriarte (Spa)

CARRERA (ploegleider Boifava)

11. Claudio Chiappucci (Ita) 12. Marco Artunghi (Ita) 13. Mario Chiesa (Ita) 14. Vladimir Poelnikov (Oek) 15. Stephen Roche (Ier) 16. Fabio Roscoli (Ita) 17. Remo Rossi (Ita) 18. Rolf Sörensen (Den) 19. Andrea Tafi (Ita)

GATORADE (ploegleider Stanga)

21. Gianni Bugno (Ita) 22. Bruno Boscardin (Ita) 23. Giovanni Fidanza (Ita) 24. Laurent Fignon (Fra) 25. Andrea Peron (Ita) 26. Abelardo Rondon (Col) 27. Mario Scirea (Ita) 28. Valerio Tebaldi (Ita) 29. Stefano Zanatta (Ita)

MOTOROLA (ploegleider Ochowicz)

31. Andrew Hampsten (VS) 32. Phil Anderson (Aus) 33. Frankie Andreu (VS) 34. Lance Armstrong (VS) 35. Steve Bauer (Can) 36. Michel Dernies (Bel) 37. Alvaro Mejia (Col) 38. Maxmilian Sciandri (Ita) 39. Sean Yates (GB)

FESTINA (ploegleider Moreno)

41. Pascal Lino (Fra) 42. Jean-Philippe Dojwa (Fra) 43. Ramon Gonzalez Arrieta (Spa) 44. Gert Jakobs (Ned) 45. Thierry Marie (Fra) 46. Steven Rooks (Ned) 47. Jean Paul van Poppel (Ned) 48. Michel Vermote (Bel) 49. Richard Virenque (Fra)

ONCE (ploegleider Saiz)

51. Erik Breukink (Ned) 52. Johan Bruyneel (Bel) 53. Herminio Diaz Zabala (Spa) 54. Laurent Jalabert (Fra) 55. Alberto Leanizbarrutia (Spa) 56. Philippe Louviot (Fra) 57. Miguel Angel Martinez (Spa) 58. Neil Stephens (Aus) 59. Alex Zülle (Zwi)

ZG MOBILI (ploegleider Miozzo)

61. Giancarlo Perini (Ita) 62. Giuseppe Citterio (Ita) 63. Stefano Colage (Ita) 64. Gianni Faresin (Ita) 65. Massimo Ghirotto (Ita) 66. Mario Mantovan (Ita) 67. Nelson Rodriguez (Col) 68. Leonardo Sierra (Ven) 69. Johan van den Akker (Ned)

TELEKOM (ploegleider Godefroot)

71. Olaf Ludwig (Dui) 72. Rolf Aldag (Dui) 73. Gerd Audehm (Dui) 74. Udo Bölts (Dui) 75. Christiann Henn (Dui) 76. Jens Heppner (Dui) 77. Brian Holm (Den) 78. Mario Kummer (Dui) 79. Uwe Raab (Dui)

GB-MG (ploegleider Lefevre)

81. Franco Ballerini (Ita) 82. Carlo Bomans (Bel) 83. Mario Cipollini (Ita) 84. Zenon Jaskula (Pol) 85. Johan Museeuw (Bel) 86. Wilfried Peeters (Bel) 87. Laurent Pillon (Fra) 88. Flavio Vanzella (Ita) 89. Franco Vona (Ita)

GAN (ploegleider Legeay)

91. Eric Boyer (Fra) 92. Christophe Capelle (Fra) 93. Philippe Casado (Fra) 94. Thierry Claveyrolat (Fra) 95. Jean-Claude Colotti (Fra) 96. Gilbert Duclos-Lassalle (Fra) 97. Pascal Lance (Fra) 98. Francois Lemarchand (Fra) 99. Francis Moreau (Fra)

TVM (ploegleider Priem)

101. Robert Millar (GBr) 102. Johan Capiot (Bel) 103. Gerrit de Vries (Ned) 104. Maarten den Bakker (Ned) 105. Bo Hamburger (Den) 106. Dag-Otto Lauritzen (Noo) 107. Danny Nelissen (Ned) 108. Jesper Skibby (Den) 109. John Talen (Ned)

NOVEMAIL (ploegleider Planckaert)

111. Charly Mottet (Fra) 112. Eddy Bouwmans (Ned) 113. Bruno Cornillet (Fra) 114. Vjatjeslav Ekimov (Rus) 115. Wilfried Nelissen (Bel) 116. Guy Nulens (Bel) 117. Ronan Pensec (Fra) 118. Marc Sergeant (Bel) 119. Dimitri Zhdanov (Rus)

CASTORAMA (ploegleider Guimard)

121. Dominique Arnould (Fra) 122. Thierry Bourguignon (Fra) 123. Laurent Brochard (Fra) 124. Laurent Desbiens (Fra) 125. Jacky Durand (Fra) 126. Fabian Jeker (Zwi) 127. Laurent Madouas (Fra) 128. Jean-Cyril Robin (Fra) 129. Francois Simon (Fra)

CLAS (ploegleider Fernandez)

131. Tony Rominger (Zwi) 132. Federico Echave (Spa) 133. Fernando Escartin (Spa) 134. Inaki Gaston (Spa) 135. Arsenio Gonzalez (Spa) 136. Javier Mauleon (Spa) 137. Jörg Müller (Zwi) 138. Abraham Olano (Spa) 139. Jon Unzaga (Spa)

WORDPERFECT (ploegleider Raas)

141. Raul Alcala (Mex) 142. Yvon Ledanois (Fra) 143. Frans Maassen (Ned) 144. Frederic Moncassin (Fra) 145. Rob Mulders (Ned) 146. Jelle Nijdam (Ned) 147. Dieter Runkel (Zwi) 148. Edwig van Hooydonck (Bel) 149. Eric Vanderaerden (Bel)

AMAYA (ploegleider Minquez)

151. Melchor Mauri (Spa) 152. Tom Cordes (Ned) 153. Laudelino Cubino (Spa) 154. Antonio Martin (Spa) 155. Juan-Carlos Martin (Spa) 156. Jesus Montoya (Spa) 157. Javier Murguialday (Spa) 158. Per Pedersen (Den) 159. Oliverio Rincon (Col)

ARIOSTEA (ploegleider Ferreti)

161. Davide Cassani (Ita) 162. Bruno Cenghialta (Ita) 163. Roberto Conti (Ita) 164. Alberto Elli (Ita) 165. Andrea Ferrigato (Ita) 166. Rolf Järmann (Zwi) 167. Pascal Richard (Zwi) 168. Bjarne Riis (Den) 169. Mauro-Anton. Santaromita (Ita)

LOTTO (ploegleider Vandenbroucke)

171. Jan Nevens (Bel) 172. Serge Baguet (Bel) 173. Peter de Clercq (Bel) 174. Peter Farazijn (Bel) 175. Herman Frison (Bel) 176. Luc Roosen (Bel) 177. Jim van de Laer (Bel) 178. Rik van Slijcke (Bel) 179. Marc Wauters (Bel)

CHAZAL (ploegleider Lavenu)

191. Eric Caritoux (Fra) 192. Laurent Biondi (Fra) 193. Jean-Pierre Bourgeot (Fra) 194. Pascal Chanteur (Fra) 195. Jean-Pierre Delphis (Fra) 196. Patrice Esnault (Fra) 197. Jaan Kirsipuu (Est) 198. Oleg Kozlitine (Kaz) 199. Franck Pineau (Fra)

LAMPRE (ploegleider Algeri)

181. Dzjamol. Abdoesjaparov (Oez) 182. Gianluca Bortolami (Ita) 183. Davide Bramati (Ita) 184. Stefano Cortinovis (Ita) 185. Marco Lietti (Ita) 186. Sergei Oetsjakov (Oek) 187. Zbigniew Spruch (Pol) 188. Jan Svorada (Tsj) 189. Marek Szerszynski (Pol)