Honkbaloverleg

Neptunus is uit de Vereniging Tophonkbal Nederland (VTN) gestapt. De Rotterdamse hoofdklasser besloot het overlegorgaan van de tien honkbalclubs uit de hoogste afdeling te verlaten, wegens wat wordt genoemd de 'agressieve' houding van een aantal andere verenigingen. 'Clubs doen onze spelers aanbiedingen die alle grenzen te buiten gaan', aldus manager Jan van der Sande. Hij noemt met name ADO en Haarlem Nicols als de clubs, die in de selectie van Neptunus ronselen. Van der Sande: 'Neptunus staat bekend als een rijke club. Onze spelers worden vette worsten voorgehouden, maar de clubs kunnen die aanbiedingen niet waarmaken.' Tot 31 oktober hebben honkballers de mogelijkheid van club te veranderen. Buitenlandse krachten kunnen tot vlak voor aanvang van de competitie, in april 1991, aan de selectie worden toegevoegd.