Vanwege het coronavirus werken onze medewerkers thuis.
Fans die online discussiëren over mogelijke plotwendingen genereren gratis aandacht. Makers spelen hier dan ook graag op in, ook al kan de speculatie het kijkplezier in de weg zitten.
Afgelopen week lanceerde Netflix ‘Two Distant Strangers’, de gedoodverfde winnaar voor de Oscar voor Beste Korte Film. Rapper en acteur Joey Bada$$ speelt een jonge striptekenaar gevangen in een ‘deathloop’ van politiegeweld tegen mensen van kleur.
China wil volgend jaar al een digitale overheidsmunt introduceren. In de VS groeit de vrees dat de digitale yuan de hegemonie van de dollar zal ondergraven.
Bij een land dat wordt geplaagd door geesten uit het verleden, past een angstaanjagend horrorverhaal. ‘Them’ – over een zwart gezin dat in de jaren 50 naar een witte woonwijk verhuist – vertelt dat verhaal.
Dankzij de dialogen en verhaallijnen ontstijgt de Israëlische serie Shtisel z’n strikt-orthodoxe kader. Ook in seizoen 3 blijft de integriteit behouden.
Na maanden is er weer een nieuwe blockbustergame op de markt. Rpg-shooter Outriders brengt weinig vernieuwing, maar stiekem hebben we zo’n game wel gemist.
In Haven vluchten een stel naar een uitgestorven planeet. En zoeken uit wat ze voor elkaar betekenen.
De nieuwe game Valheim van de kleine studio Iron Gate is in korte tijd een enorm succes gebleken. Je speelt er in een magische wereld vol vredige weiden en mooie eilanden.
In Mediavreters vertellen mensen wat ze kijken, lezen, luisteren en liken.
Trouw-columnist Seada Nourhussen stopt vanwege de vele haatberichten. Herkenbaar, vinden zwarte, vrouwelijke columnisten.