Colofon

Adressen redactie

Amsterdam:
Postbus 20673, 1001 NR Amsterdam
Bezoekadres: Nes 76, 1012 KE Amsterdam
Telefoon (020) 755 3000
Fax redactie: (020) 7553939
Fax uitgeverij: (020) 7553940

Den Haag:
Postbus 909, 2501 CX
Bezoekadres: Spui 1-I
Telefoon (070) 311 83 00
Fax (070) 361 51 39

Internet: www.nrc.nl
Twitter: @nrc en @nrcslimleven
Facebook: NRC op Facebook
Instagram: NRC en NRC In Beeld
E-mail: gebruik het contactformulier
U kunt ons ook anoniem een tip geven

NRC

Hoofdredactie:
René Moerland (hoofdredacteur)
Elske Schouten (plaatsvervangend hoofdredacteur)
Monique Snoeijen (adjunct-hoofdredacteur)
Harrison van der Vliet (adjunct-hoofdredacteur)
Melle Garschagen (adjunct-hoofdredacteur)

Nieuwsmanagers:
John Hoogerwaard
Peter Leijten
Marie-Louise Schonewille
Anne van der Schoot

Eindredactie:
Marie-Louise Schonewille (chef)
Hanin Ballan
Japke-d. Bouma
Ward op den Brouw
Diederik Huffels
Melle Meijer
Cas Reijnders
Maarten Scholten
Colm Wittenberg

Lezersdesk:
Miriam van ’t Hek
Lisa Matulessya
Sophie van Oostvoorn

Coördinatie commentatoren:
Folkert Jensma
Titia Ketelaar
Rob Schoof

Opinie & Achterpagina:
Peter Vermaas (chef)
Lotfi El Hamidi (plv.)
Arnold de Groot
Rob Schoof
Frank Vermeulen

Onderzoeksgroep:
Wubby Luyendijk (chef)
Joep Dohmen
Bas Haan
Carola Houtekamer
Merijn Rengers
Esther Rosenberg
Jet Schouten
Derk Stokmans
Jeroen Wester

Dataredactie:
Winny de Jong (chef)
Wouter van Loon
Cosette Molijn
Rik Wassens
Merel Wiersma

Binnenland:
Herman Staal (chef)
Merel Thie (plv.)

Eindredactie binnenland
Jaap Bloembergen
Anne-Martijn van der Kaaden
Romy van der Poel
Oscar Vermeer
Saskia van Loenen (Amsterdambijlage)
Steven Verseput (Rotterdambijlage)

Karel Berkhout
Kim Bos
Camil Driessen
Bram Endedijk
Marcel Haenen
Wilmer Heck
Titia Ketelaar
Andreas Kouwenhoven
Mark Lievisse Adriaanse
Jan Meeus
Lineke Nieber
Floor Rusman (columnist)
Freek Schravesande
Arjen Schreuder
Patricia Veldhuis
Jos Verlaan
Kees Versteegh
Frederiek Weeda


Correspondenten binnenland:

Sheila Kamerman (Rotterdam)
Mark Middel (Noord-Nederland)
Thijs Niemantsverdriet (Amsterdam)
Paul van der Steen (Limburg)
Marit Willemsen (Oost-Nederland)

Politiek en Bestuur:
Guus Valk (chef)
Claudia Kammer (plv.)
Lamyae Aharouay
Stéphane Alonso
Floor Boon
Steven Derix
Pim van den Dool
Eppo König
Petra de Koning
Tom-Jan Meeus (columnist)
Rik Rutten
Marike Stellinga
Philip de Witt Wijnen

Zaterdagkrant:
Jochen van Barschot (chef)
Anne Dohmen (plv.)
Bas Heijne
Jannetje Koelewijn
Hugo Logtenberg
Joke Mat
Hans Steketee
Marjoleine de Vos
Ingmar Vriesema
Ykje Vriesinga
Peter Zantingh

Buitenland:
Marloes de Koning (chef)
Maartje Somers (plv.)
Hanneke Chin-A-Fo
Wieland van Dijk
Mark Duursma
Chris Hensen
Michel Kerres
Paul Luttikhuis
Leonie van Nierop
Floris van Straaten
Merijn de Waal
Derk Walters

Correspondenten buitenland:
Oumaima Abalhaj (Madrid)
Toon Beemsterboer (Istanbul)
Bas Blokker (Washington)
Floor Bouma (Parijs)
Dennis Boxhoorn (Brussel)
Eva Cukier (Moskou)
Lisa Dupuy (Delhi)
Caroline de Gruyter (Brussel)
Melvyn Ingleby (Beiroet)
Nina Jurna (Rio de Janeiro)
Annemarie Kas (Londen)
Frank Kuin (Montreal)
Koert Lindijer (Nairobi)
Eva Oude Elferink (Dakar)
Emilie van Outeren (Warschau)
Garrie van Pinxteren (Beijing)
Ine Roox (Rome)
Nynke van Verschuer (Berlijn)
Clara van de Wiel (Brussel)
Meike Wijers (Sydney)

Kunst:
Sandra Smallenburg (chef)
Mischa Spel (plv.)
Taco Borger
Peter de Bruijn (film)
Roelie Fopma
Rahul Gandolahage (klassieke muziek)
Bernard Hulsman
Toef Jaeger (beeldende kunst)
Elsje Jorritsma
Amanda Kuyper (muziek)
Dirk Limburg
Peter van der Ploeg (muziek)
Arjen Ribbens
Ron Rijghard (theater)
Sabeth Snijders
Paul Steenhuis
Bianca Stigter
Coen van Zwol (film)

Economie:
Daan van Lent (chef)
Barbara Rijlaarsdam (plv.)

Eindredactie economie:
Lisette van Eijk
Laura Klompenhouwer
Renée Peereboom
Guus Ritzen
Hans Wammes

Jan Benjamin
Mark Beunderman
Milo van Bokkum
Stijn Bronzwaer
Teri van der Heijden
Marc Hijink
Egbert Kalse
Sjoerd Klumpenaar
Martin Kuiper
Jorg Leijten
Liza van Lonkhuyzen
Christiaan Pelgrim
Joost Pijpker
Mirjam Remie
Hester van Santen
Maarten Schinkel
Eva Smal
Annemarie Sterk
Stefan Vermeulen
Erik van der Walle

Sport:
Rogier van ’t Hek (chef)
Enzo van Steenbergen (plv.)
Koen Greven
Joris Kooiman
Danielle Pinedo
Geertje Tuenter
Sam de Voogt

Media:
Karel Smouter (chef)
Anne Corré
Juurd Eijsvoogel
Arjen Fortuin
Bart Hinke
Sabrine Ingabire
Steven de Jong
Reinier Kist
Rinskje Koelewijn (recensent)
Wilfred Takken

Wetenschap:
Lucas Brouwers (chef)
Bart Funnekotter (plv.)
Marcel aan de Brugh
Niki Korteweg
Arlen Poort
Hendrik Spiering
Gemma Venhuizen
Sander Voormolen
Merel Wiersma
Laura Wismans

Leven:
Juliette Vasterman (chef)
Gretha Pama (plv.)
Ellen de Bruin
Simone van Driel
Gijsbert van Es
David Haakman (coördinator Slim Leven)
Frank Huiskamp
Martine Kamsma
Jonas Kooyman
Wouter van Noort
Sarah Ouwerkerk
Milou van Rossum (Het Blad)
Carlijn Vis
Mirna Wiggers
Vera van Winkelen

Boeken:
Michel Krielaars (chef)
Rosan Hollak
Jeroen van der Kris
Eva Peek
Margot Poll
Thomas de Veen

Vormgeving:
Anne-Marije Vendeville (chef/artdirector)
Tom Wientjes (plv.)
Fiona Broese van Groenou
Robert Buizer
Sanne van Griensven
Ingrid van Halteren
Sarah Kaptein
Viola Lindner
Yannick Mortier
Claudia van Rouendal
Koen Smeets
Ank Swinkels
Martien ter Veen
Miriam Vieveen
Jan Paul van der Wijk
Lars Zuidweg

Fotoredactie:
Natalia Toret (chef)
Pauke van den Heuvel (plv.)
Paula van Akkeren
Evert Hermans
Lian Hof
Arjan de Jongh
Sarah Kartono
Rachel Morón
Heleen Peeters

Fotodienst:
Sasja van Diggelen
Wim Lintsen

Studio:
Midas van Son (plv.)
Pepijn Barnard
Roland Blokhuizen
Erik van Gameren
Fokke Gerritsma
Roos Liefting
Rik van Schagen
Stella Smienk
Emmelien Stavast

Productie:
Jade van Beek
Hans Kingma
Reinout Versteeg

Nieuwsdesk:
Jisca Cohen (chef)
Vincent Sondermeijer (plv.)
Thomas Borst
Koen Marée
Majda Ouhajji
Tan Tunali
Jorit Verkerk
Rein Wieringa
Noor Zwolsman

NRC Audio
Anne Moraal (chef)
Gabriëlla Adér
Felicia Alberding
Mila-Marie Bleeksma
Floor Boon
Tessa Colen
Elze van Driel
Iddo Havinga
Egbert Kalse
Anna Korterink
Misha Melita
Ruben Pest
Henk Ruigrok van der Werven
Iris Verhulsdonk

NRC Trainee:
Wafa Al Ali
Ratiba Basir
Mandula van den Berg
Juliët Boogaard
Mandy Fit
Süeda Isik
Jamila Meischke
Sezen Moeliker
Tristan Theirlynck

Documentatie:
Marianne Vermaak

Programmamanager:
Dick van Eijk

Ombudsman:
Vacant (ombudsman@nrc.nl)

Secretariaat Hoofdredactie/Uitgever:
Irma van Oostrum (assistent uitgever)
Linette van Vlodrop (assistent hoofdredacteur)

Redactiedesk:
Wietse van der Kooi (Binnenland & Economie)
Liesbeth Carp (Leven)
Ans Faber (Boeken en Cultuur)
Ronald Leeflang (Opinie)
Bertie Vielvoye (Den Haag)

NRC Flexdesk:
Ruben van Velzen

NRC Academie
Karen Peeters

NRC is aangesloten bij de Raad voor de Journalistiek
Raad voor de Journalistiek
Postbus 12040
1100 AA Amsterdam-Zuidoost
tel: 020 – 31 23 930