In de podcastserie Unlimited Ondernemen gaat host en tech-expert Vivianne Bendermacher in gesprek met ondernemers en leiders die uitblinken in wat ze doen. Hoe maken ze daarbij slim gebruik van connectiviteit? Luister naar deze zesde aflevering: Duurzame energievoorziening met Internet of Things.
Luister hier de podcast: Duurzame energievoorziening met Internet of Things
In de studio
Paolo Herdé is Head of Asset Innovation & Transformation bij Eneco. Met zijn team rolde hij onlangs het eerste slimme warmtenetwerk van Nederland uit. Welke uitdagingen kwam hij tegen en hoe ga je om met privacy van klanten?
Internet of Things is niet alleen toepasbaar aan grotere bedrijven, zoals Eneco. Ook het mkb kan hier gebruik van maken om effectiever en duurzamer te werken. Egbert Kroon, innovatiedirecteur bij T-Mobile Ondernemen, geeft enkele voorbeelden van geslaagde toepassingen van IoT in het mkb.
”Met IoT maak je energie goedkoper en toegankelijker”
Verbinder van ondernemend Nederland
T-Mobile is connectiviteitspartner voor ondernemend Nederland en staat ondernemers bij om slagvaardigheid op de werkvloer te verbeteren, waar die ook is. Dit doen we met vaste, mobiele en clouddiensten, maar ook door je te inspireren met podcasts, artikelen, advies op maat en met handige digitale tools die je kan inzetten. Lees meer via T-Mobile Ondernemen.