Belangrijk: Voor het goed functioneren van nrc.nl maken wij gebruik van cookies (meer informatie).
Hiervoor hebben wij wel eerst je toestemming nodig. Klik op de groene knop als je hiermee akkoord gaat.

Afgeslankte PlayStation3 wordt prijsvechter

playstation3_wit.jpgMeestal moet je met iets beters komen om de concurrentie te verslaan. Sony probeert het met een beetje minder: de nieuwe PlayStation 3 spelconsole is vanaf vandaag te koop met een harde schijf van 40 in plaats van 60 GB. Het afgeslankte model kost 399 euro, de allergoedkoopste Blu-Ray speler die in Nederland (en daarbuiten) op de markt is en die ook nog eens een goede game kan spelen. De Xbox Elite met 120 GB kost ongeveer evenveel; de Nintendo Wii is een stuk goedkoper: 250 euro.
Nadeel: het goedkope model PS3 lust geen oude PlayStation-spellen meer. In Japan komt trouwens een witte variant van dit type op de markt.

Je kunt ook besluiten even te wachten, want Sony wil in 2008 tv-functionaliteit gaan toevoegen, zodat de PS3 ook meteen als HD videorecorder kan dubbelen. Voor die toepassing is een grotere harde schijf wel een vereiste. De concurrentie broedt ondertussen op een antwoord. Naar verluidt komt er voor de kerst nog een nieuwe Nintendo Wii.

Geplaatst in:
spelcomputers
Lees meer over:
playstation
ps3
sony

2 reacties op 'Afgeslankte PlayStation3 wordt prijsvechter'

herman

Voor dat geld heb je heel erg bizarre hardware.
Het is dat het geheugen niet overlaat (256MB) en dat het absurd veel stroom vreet allemaal, maar anders werd deze PS3 van 400 euro’s m’n nieuwe Linux-pc.
Aan de andere kant, als ik hem toch aanschaf hoef ik ‘s winters ook de verwarming minder hoog te zetten. :P

Aapie

Heeft er iemand al enig idee wanneer de nieuwe modellen van de PS3 uit zullen komen in Nederland?

Ik heb het over de versie die in zilver, metalic blauw en wit zullen verschijnen met 180gb harde schijf en digitale recorder mogelijkheid.