*

Man bedreigt winkelpersoneel in De Ridderhof :: nrc.nl

Man bedreigt winkelpersoneel in De Ridderhof

Binnenland

Een verwarde 40-jarige man uit Amsterdam is gisteren aangehouden in winkelcentrum De Ridderhof in Alphen aan den Rijn, die in soortgelijke kleding als Tristan van der V. winkelpersoneel bedreigde.

De man liep gisteravond in camouflagekleding door het winkelcentrum waar de Alphense Tristan van der V. afgelopen zaterdag zes mensen doodschoot en vele anderen verwondde.

De Amsterdammer werd aangehouden en mag dertig dagen niet in het winkelcentrum komen. Twee Alphenaren kregen eerder zo’n zelfde verbod. Een 51-jarige man omdat hij agressief overkwam op het winkelpersoneel en een 67-jarige man omdat hij in de avonduren verward door De Ridderhof liep.

Het gebied wordt sinds de schietpartij scherp in de gaten gehouden door de politie. Ze treden streng op tegen mensen die zich er vreemd gedragen.

Lees meer over:
Alphen aan den Rijn
De Ridderhof
schietpartij
Tristan van der V.
het belangrijkste nieuws op

het beste van het web