Als reden geeft DSB ‘dat er een onvoldoende match bestond in de persoonlijke verhoudingen binnen de raad van bestuur’. Scheringa wilde vanmorgen verder geen commentaar geven.
De Grave volgde half maart voormalig VVD-minister van Financiën Gerrit Zalm op die eind november was aangesteld als bestuursvoorzitter van ABN Amro. Als voorzitter en hoofdsponsor van AZ moest Scheringa vorige week het vertrek van coach Louis van Gaal naar Bayern München slikken.
De woordvoerder van DSB Bank zei vanmorgen dat zijn bank zo snel mogelijk een opvolger wil benoemen, maar kon niet zeggen hoe lang de bank zonder financieel directeur zal zitten. DSB is vooral bekend als verstrekker van kredieten via merken als Frisia en Becam.

AEX: 310,03 





